Nový impulz

Vatafest 2023

Okovy ako pandémia, vojna, vyhasnutie mladých životov, hoaxy a nenávisť, nám dávajú beznádej, ktorá nás tiahne dole. Vháňajú do nás ľahostajnosť a hlavy nám skláňa k pozorovaniu spokojných životov na sociálnych sieťach. Realita je už príliš krutá a čakáme. Na čo? Preto sa KC PRIESTOR rozhodol tento rok uskutočniť 5. ročník Vata festu s podtitulom Nový Impulz. Nový impulz znamená zdvihnúť hlavu hore, obzrieť sa vôkol seba a tie okovy odniesť na krídlach motýľa. Nový Impulz znamená zaujímať sa o komunitu, ľudskosť, pochopenie, láskavosť a toleranciu. Nový impulz znamená tieto cnosti v sebe nájsť a naplniť nimi celé svoje ja.
Na počiatku bola Vata, mäkké miesto kam si chcel každý ľahnúť. Miesto bezpečia, ľudskosti, radosti z komunity a života. Po 5 rokoch sa zmenil svet, aj ľudia v ňom. Neha a tolerancia sa stala vatou, nepotrebným detailom, ktorý môžeme vyškrtnúť. Zostala ľahostajnosť, strach a hnev. No raz priletel motýľ, ktorý, síce s ťažkým peľom na krídlach, dokázal z diaľok, dokázal vatu prebudiť k životu. Je v našom meste a prináša to, čo všetci potrebujeme, aby naša komunita neskončila ako vata.
Prináša NOVÝ IMPULZ.
Čo to znamená pre teba?
Prijmi naše pozvanie na Vata fest, my ťa nevyčiarkneme ako niečo nepotrebné alebo navyše. Či prídeš s rodinou, priateľmi alebo iba ty, patríš medzi nás. Tak príď dať druhú šancu ľudskosti a cíť sa u nás ako v bavlnke.
ZAKÚPIŤ VSTUPENKY